Telefon

+90 212 438 63 42

Adres

Giyimkent B67 Blok No:4 Esenler/İSTANBUL

Uçağı profesyonel bir şekilde ve zamanında temin etmek için pazarlama, pazar araştırması, müzakere ve sözleşmenin önemli ayrıntılarını   işinize konsantre olmanızı sağlamak için bir takip ediyoruz.

Islak kiralama: Bir uçağın komple ekip, bakım ve sigorta (ACMI), başka bir havayolu şirketine veya hava yolculuğu organizasyonuna anında çalışması için sağladığı kiralama düzenlemesi. Uçağın işletilmesi ile ilgili diğer tüm masraflar müşteri tarafından ödenmelidir. Teklif, blok saatlerine dayanmaktadır.

Kuru Kiralama: Yalnızca uçağın kiralamasını sağladığı kiralama düzenlemesidir. Müşteri, bakım ve sigorta masrafları da dahil olmak üzere uçağın işletilmesiyle ilgili tüm masrafları karşılar. Kiracı uçağı kendi AOC’sine koyması ve uçak tescilini sağlaması gereklidir. Teklif, blok saatlerine dayanmaktadır.

Tam Kiralama: Operasyonla ilgili tüm giderleri içeren uçağın kiralanmasını sağladığı düzenlemesidir. Teklif, uçak başına toplam rotayı içerir. ilgili tüm giderleri içeren uçağın kiralanmasını sağladığı kiralama düzenlemesi Teklif, uçak başına toplam rotayı içerir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin

Sektöründe 10 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Time Güvenlik, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 212 438 63 42

Oruçreis Mah. Vadi Cd. Giyimkent B67 Blok No:4 Esenler/İSTANBUL

info@aerosapphire.com