Telefon

+90 212 438 63 42

Adres

Giyimkent B67 Blok No:4 Esenler/İSTANBUL

hakkımızda

Safir Havacılık

Safir Havacılık, 2003 yılından beri havacılık, seyahat ve finans sektörünün deneyimli isimleri tarafından, havacılık faaliyetleri konusunda danışmanlık hizmeti amacıyla kurulmuştur.

2022 mart ayında Safir Havacılık altında birleşen yapımız, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre küresel havacılık hizmetleri verebilen, global piyasada dinamik kuruluşlardan biridir.

Ortaklarımız, tüm iş gereksinimlerini karşılayan eksiksiz bir hizmet yelpazesinden yararlanır ve deneyimli ve özverili personelimiz, başarımızın ortaklarımızın başarısı olmasını sağlar.

+
Uçuş
Operasyonu
+
Tamamlanmış
Hizmet
+
Yıllık
Tecrübe
+
Uzman
Çalışan
+
Uçuş
Operasyonu
+
Tamamlanmış
Hizmet
+
Yıllık
Tecrübe
+
Uzman
Çalışan
Değerlerimiz

Yılların verdiği tecrübeyle daima yanınızdayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin operasyonlarının güvenliğini, uyumluluğunu ve operasyonel kalitesini artıran havacılık çözümleri sunan dünyanın önde gelen profesyonel hizmetler firması olmak ve ileri düzeydeki MRO kabiliyetleri ile yerel ve uluslararası sivil havacılık endüstrisine katkıda bulunmak ve destek sağlamak.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen Dünya Havacılık Kuralları, Regülasyonları ve Standartları doğrultusunda ileri seviyelere ulaşmak ve bu seviyelerde yetkinliği sürdürmek. İşleticilerin ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde öncü danışman kuruluşu olmak.

Sektöründe 10 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Time Güvenlik, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 212 438 63 42

Oruçreis Mah. Vadi Cd. Giyimkent B67 Blok No:4 Esenler/İSTANBUL

info@aerosapphire.com